Hurtum - łączy branżę FMCG

eCommerce na stałe zagościł w świecie handlu, ułatwiając klientom dokonywanie zakupów, wspierając firmy w prowadzeniu bieżącej działalności. Optymalizacja kosztów, oszczędność czasu czy też możliwość prostego porównania dostępnych ofert to tylko nieliczne zalety.

Hurtum to pierwszy polski serwis, który daje tak szerokie możliwości zawierania transakcji pomiędzy firmami z branży FMCG. Powstał z myślą o wprowadzeniu tego sektora w świat, w którym biznes rozwija się szybciej i sprawniej.

Pasja tworzenia innowacyjnych rozwiązań to nie tylko pusty slogan reklamowy, chcemy zbudować narzędzie, które rozwiązuje realne potrzeby biznesu, Twoje, jak i nasze. Jeśli chcesz porozmawiać o współpracy, widzisz obszary do poprawy serwisu, poświęć kilka minut i napisz do nas: [email protected]. HURTUM tworzymy dla Ciebie.

Ewelina Siedlecka Founder & CEO

Magdalena Gołębiewska Co-founder & Head of Marketing

1
Załóż konto
Zarejestruj się
2
Poczekaj na kontakt działu handlowego

Po wypełnieniu formularza rejestracji skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia sposobu integracji z system oraz potwierdzenia danych. Po weryfikacji Twoje konto zostanie aktywowane. O aktywacji zostaniesz poinformowany również mailowo.

3
Zaimportuj listę produktów

Dodaj produkty, które chcesz wystawić na HURTUM oraz zdefiniuj obszary, do których będziesz dostarczał zamówienia. Produkty możesz importować po integracji z systemem przez API lub poprzez XML, a także dodawać je ręcznie w panelu sprzedającego.

4
Ustaw rabaty, okazje, promocje

W panelu sprzedającego możesz ustawić dedykowane rabaty dla firm, z którymi współpracujesz, oferować produkty w okazyjnych cenach, a także dotrzeć do klientów z ofertą promocyjną dzięki sekcji „Kampanie”.

5
Potwierdź zamówienie

Każdorazowo, kiedy kupujący złoży u Ciebie zamówienie, pojawi się ono w panelu sprzedającego, a Ty otrzymasz powiadomienie mailowe. Aby sfinalizować zamówienie zmień jego status na „zaakceptowane”.

6
Śledź swoją sprzedaż

W panelu sprzedającego znajdziesz wszystkie swoje zamówienia, statystyki sprzedaży oraz informacje o kupujących.

Więcej dowiesz się tutaj: FAQ

NEWSLETTER

Zapisz się do naszego newslettera

t
t
Hurtum korzysta z plików cookie zgodnie z Polityką Plików Cookie ZAMKNIJ
scrolluj myszką